WRONIAK.PL MAREK WRONIAK

wykonanie strony internetowej

W mojej ofercie znajduje się kompleksowe wykonanie strony internetowej oraz dodatkowych usług:

  • rejestracja dowolnej niezarezerwowanej domeny,
  • instalacja certyfikatu SSL ( tzw. potocznie kłódka ),
  • hosting – rezerwacja serwera na stronę i pocztę,
  • konfiguracja poczty e-mail,
  • instalacja bazy danych WP,
  • wykonanie strony według uzgodnionego projektu,
  • kompleksowe utrzymanie strony oraz dodatkowych usług związanych z aktualizacją serwisu,
  • wykonaywanie kopii bezpieczeństwa serwisu internetowego.

projekty serwisów internetowych

projekt i wykonanie strony internetowej, strony internetowe, serwisy internetowe, obsługa strony internetowej, serwery www, hosting, utrzymanie strony, wsparcie w prowadzeniu serwisu internetowego, projekty stron internetowych serock, wykonanie strony internetowej, wykonanie strony internetowej serock

dlaczego warto realizować kompleksowo budowę serwisu internetowego ?

Przedsięwzięcie budowy serwisu internetowego warto zlecić firmie zewnętrznej kompleksowo. Rezerwacja domeny, wykupienie odpowiedniego  serwera na pocztę oraz stronę internetową, nie jest takie proste. Napotykamy wiele szczegółów i dodatkowych ustawień, które lepiej zlecić firmie zajmującej się tym zawodowo. Dodatkowo należy pamiętać o certyfikacie SSL. Często dochodzi także do sytuacji, w której ktoś wykonał nam stronę internetową ale już się tym nie zajmuje w dodatku nie wiadomo jak uzyskać dostęp do serwera i nie mamy narzędzi do wykonania jakiejkolwiek zmiany na naszej stronie.

w jakiej technologii jest wykonana strona internetowa ?

Tworzenie stron internetowych  odbywa się poprzez wykorzystanie języka HTML 5, kaskadowych arkuszy stylów CSS 3, języka skryptowego JavaScript oraz PHP, oraz systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych typu MySql. Do tego celu wykorzystuje się rozwiązania najbardziej znane typu WordPress, Drupal oraz Joomla które pozwalają na w prosty sposób zarządzać treścią serwisu. Jeśli firma potrzebuje narzędzi aby dokonywać zmian na stronie to właśnie do tego celu służą wyżej wymienione narzędzia.

co to jest responsywność ?

z angielskiego: „Responsive Web Design” jest techniką projektowania ( RWD) która pozwala na automatyczne dostosowanie wielkością tekstu i grafiki do wielkości obrazu, który jest wyświetlany na urządzeniu np: smartfon, tablet czy komputer. Serwis internetowy wykonany w technice responsywnej jest „inteligentny” dla użytkownika końcowego przez co jest chętniej odwiedzany. Technika wpływa na szersze spektrum klientów, którzy mają wygodny dostęp z każdej platformy.